Finanční poradenství

Stejně jako vaše auto, potřebují i vaše finance pravidelný servis. Nechte si vypracovat analýzu vašich stávajících finančních produktů našimi finančními poradci. Ušetříte peníze a získáte vyšší výnosy.

Posouzení již uzavřených smluv a nalezení rezerv

Postupem času se v domácnosti hromadí řada smluv o pojištění, spoření či různé kombinace finančních produktů, do kterých měsíčně vkládáte nemalé částky. Je proto dobré se čas od času přesvědčit, zda není správná doba na nějaké prospěšné změny, které zvýší produktivitu vašich financí.

Provedeme analýzu vašich stávajících smluv - pojištění, spoření, penzijního připojištění, či jiných finančních produktů. Zjistíme, zda využíváte všechny dostupné státní podpory a daňové úlevy. Navrhneme vám, jak můžete ušetřit a zároveň co nejlépe zhodnotit své peníze.

Odkryjeme všechny rezervy v oblasti příjmů i výdajů, a ukážeme vám, jakou finanční částku je možné vhodnou optimalizací vašich financí získat navíc.

Návrh a realizace změn

Po nalezení rezerv vám navrhneme varianty, jak zvýšit výkon vašich financí. Ukážeme vám, které produkty ponechat, a které upravit, jak získat vyšší výnosy, platit nižší poplatky a celkově tak dosáhnout lepšího využití vašich financí.

Je stále složitější se vlastními silami správně orientovat ve velkém množství nabídek finančních institucí. Proto vám pomůžeme s výběrem a úpravou finančních produktů tak, aby byly šité na míru přesně vašim potřebám.

Máme stále aktuální informace z finančních trhů a nezávisle porovnáváme výhodnost finančních produktů všech pojišťoven, bank a jiných finančních institucí.

Pomůžeme vám s úpravou skladby rodinných výdajů tak, aby odpovídala aktuálním potřebám, závazkům a možnostem vaší rodiny a zároveň aktuální nabídce moderních finančních produktů.

Pravidelný servis

Život s sebou přináší řadu změn. Všechny události v osobním nebo pracovním životě nás ovlivňují, přizpůsobujeme se nové životní situaci a přizpůsobit by se jí měly i naše finanční produkty, které využíváme.

S našimi finančními poradci máte zaručenou pravidelnou odbornou péči, díky které budou vaše finanční produkty vždy nastaveny tak, aby vám přinášely užitek. Zkušenosti ukazují, že právě dlouhodobá péče je pro klienta nejpřínosnější.

Každodenně sledujeme celý finanční trh a vybíráme ze široké nabídky desítek našich partnerů ty nejlepší možnosti pro naše klienty. Proto vám umíme odborně poradit a najít pro vás řešení přesně podle vašich potřeb.

Bydlení

Financování vlastního bydlení je významným finančním rozhodnutím se značným dosahem do budoucnosti, proto je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné informace a možnosti.
Pomůžeme vám najít ty nejlepší možnosti na úvěrovém trhu a vyřešit financování bydlení podle vašich představ.

Ochrana rodiny, ochrana majetku

Nemůžeme vědět, co přesně na vás budoucnost chystá. Na většinu situací však můžete být připraveni. 
Poradíme vám, jak zajistit vás či vaši rodinu v případě nečekaných životních událostí.

Zabezpečení dětí

Asi každý z nás chce svým dětem zabezpečit spokojenou budoucnost. A také jim pomoci s financováním nákladů na vzdělání, cestování, bydlení…
Naši specialisté vám pomohou se správným výběrem finančních produktů, od úrazového pojištění či stavebního spoření až po financování bydlení vašich dětí.

Zabezpečení klidného stáří

Každý, kdo vydělává průměrnou a vyšší mzdu, by měl v důchodu počítat s dramatickým poklesem příjmů.
Pomůžeme vám zajistit si finanční prostředky pro udržení finančního standardu v důchodovém věku.

Daňové úlevy a státní podpora

Ukážeme vám možnosti, jak snadno ušetřit na daních a získat od státu podporu, kterou k některým finančním produktům nabízí.

Šetřete svůj čas i peníze, poraďte se s námi

Naši zkušení finanční poradci vám pomohou s výběrem pojistných a finančních produktů tak, abyste byli na budoucnost dobře připraveni.

Kontaktujte nás

Pro více informací a zodpovězení vašich dotazů si domluvte osobní návštěvu našeho finančního poradce. Použijte naše kontakty a telefonní čísla nebo kontaktní formulář ZDE.

Doporučujeme

Porovnejte si nabídky povinného ručení v našem kalkulátoru na mPojisteni.cz. Tato adresa slouží pro pohodlné porovnání povinného ručení a sjednání povinného ručení online.

Výhody pro vás

  • Nejlevnější povinné ručení
  • Porovnáme pro vás 12 pojišťoven
  • Výsledek porovnání do jedné minuty

Povinné ručení online

KLIENTSKÁ LINKA:
731 041 860


© 2009 - 2023 FINICO s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Povinné ručení online

Design a zpracování 3Wmax.