Investice

Zdají se vám úroky na běžném či spořicím účtu nízké? Chcete, aby váš finanční majetek neztrácel na hodnotě? Chcete si spořit dlouhodobě, investovat na dva roky i deset let a rádi byste se dozvěděli více?

Finanční poradce FINICO vám může představit různé nástroje pravidelného i jednorázového investování, představí vám investice do podílových fondů různého typu, od různých investičních společností. Řekne vám, jaký výnos investice můžete v daném časovém horizontu očekávat.
Díky tomu získáte dostatek informací pro to, abyste se mohli správně rozhodnout pro takovou formu investování, která vám bude vyhovovat.

Uvážené vložení finančních prostředků do investičních nástrojů vám uchová hodnotu peněz a navíc vám je pomůže zhodnotit.

Nejsme propojeni s žádnou finanční institucí a naši finanční poradci nejsou svazováni žádnými produktovými plány.

Váš finanční poradce FINICO je profesionál se zkušenostmi z finančních institucí, který si vybral nezávislost jako nejlepší cestu pro své klienty.

Kontaktujte nás

Pro více informací a zodpovězení vašich dotazů si domluvte osobní návštěvu našeho finančního poradce. Použijte naše kontakty a telefonní čísla nebo kontaktní formulář ZDE.

Doporučujeme

Porovnejte si nabídky povinného ručení v našem kalkulátoru na mPojisteni.cz. Tato adresa slouží pro pohodlné porovnání povinného ručení a sjednání povinného ručení online.

Výhody pro vás

  • Nejlevnější povinné ručení
  • Porovnáme pro vás 12 pojišťoven
  • Výsledek porovnání do jedné minuty

Povinné ručení online

KLIENTSKÁ LINKA:
731 041 860


© 2009 - 2023 FINICO s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Povinné ručení online

Design a zpracování 3Wmax.