Partneři

Jsme zcela nezávislí na finančních institucích a nejsme svazováni žádnými produktovými plány. Naším cílem je dlouhodobá odborná péče o vaše finanční produkty. Proto máte jistotu, že vám vždy doporučíme produkt, který je výhodný právě pro vás.

Při jednání s finančními institucemi preferujeme jejich stabilitu, dlouhodobou perspektivu a přístup zaměřený na prospěch pro klienta.

Stálým monitorováním a analýzou trhu finančních produktů se zabývá tým odborníků ve spolupráci s externími konzultanty. Dáváme přednost finančním programům, které splňují kritéria jako je jistota, výnos a celková dlouhodobá výhodnost pro klienta.

Pojišťovny

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu a naši specialisté sledují všechny změny u jednotlivých produktů pojišťoven. Proto máme dostatečný nadhled a pojištění našich klientů spravujeme naprosto nezávisle na pojišťovnách.  Žádnou pojišťovnu neupřednostňujeme. Hlavní kritériem při doporučení konkrétního pojistného produktu je rozsah krytí a výhodnost pro klienta.

Banky

V oblasti sjednávání hypotečních úvěrů spolupracujeme se všemi českými bankami. Monitorujeme celý hypoteční trh, a tak zaznamenáme i drobné změny v jednotlivých hypotečních produktech. Tyto změny ihned využijeme ve prospěch vás, našich klientů.

Penzijní fondy a společnosti

V naší nabídce jsou pro vás připraveny produkty všech penzijních fondů, které v České republice poskytují penzijní programy pro II. a III. pilíř důchodové reformy.

Stavební spořitelny

Stavební spoření je již na ústupu a mnoho klientů si pro své spoření z naší nabídky volí jiné výhodnější produkty. Přesto pro vás stále máme na výběr ze 4 stavebních spořitelen a stavební spoření si u nás můžete snadno uzavřít. Stále jsou situace, pro které je stavební spoření vhodnou volbou.

Investiční produkty a podílové fondy

Je velmi důležité mít finanční prostředky uloženy tak, aby inflací neztrácely na hodnotě. Máme pro vás v nabídce mnoho prověřených investičních produktů. Investiční poradenství naši klienti velmi oceňují.

Další finanční instituce

Stále sledujeme trh a vybíráme pro vás další výhodné finanční produkty. Na základě vašich podnětů a požadavků pro vás zajistíme finanční produkty podle vašich přání a preferencí.

Doporučujeme

Porovnejte si nabídky povinného ručení v našem kalkulátoru na mPojisteni.cz. Tato adresa slouží pro pohodlné porovnání povinného ručení a sjednání povinného ručení online.

Výhody pro vás

  • Nejlevnější povinné ručení
  • Porovnáme pro vás 12 pojišťoven
  • Výsledek porovnání do jedné minuty

Povinné ručení online

KLIENTSKÁ LINKA:
731 041 860


© 2009 - 2023 FINICO s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Povinné ručení online

Design a zpracování 3Wmax.