Financování bydlení

Plánujete koupi vlastního bydlení? Nebo chcete vaše současné bydlení vylepšit, modernizovat, provést rekonstrukci? Pomůžeme vám a spolehlivě vás provedeme celým procesem financování vašeho bydlení. Ušetříme vám čas i peníze.

Koupě vlastního bydlení je z finančního hlediska pro každého z nás rozhodnutím na podstatnou část budoucího života. Proto je důležité vyhodnotit a pečlivě zvážit všechny dostupné informace a možnosti. Nabídka hypotečních úvěrů a dalších úvěrů na bydlení je velmi široká, a tak je pro zájemce o financování bydlení vždy výhodné využít služeb nezávislého specialisty, který vybere z mnoha nabídek ty nejvýhodnější možnosti.

Porovnáme pro vás nabídky hypotečních úvěrů i úvěrů ze stavebního spoření a nalezneme pro vás vzhledem k vašim požadavkům a možnostem dostupné řešení s ohledem na úrokovou sazbu, poplatkovou strukturu či rychlost vyřízení. Pomůžeme vám s veškerým papírováním, zařizováním a administrativou. Usnadníme vám mnoho dní běhání a shánění formulářů, budeme stát na vaší straně při vyjednávání s bankou.

Díky specialistům FINICO získáte bezplatnou analýzu nabídek financování bydlení a kompletní vyřízení úvěru.

Kontaktujte nás

Pro více informací a zodpovězení vašich dotazů si domluvte osobní návštěvu našeho finančního poradce. Použijte naše kontakty a telefonní čísla nebo kontaktní formulář ZDE.

Doporučujeme

Porovnejte si nabídky povinného ručení v našem kalkulátoru na mPojisteni.cz. Tato adresa slouží pro pohodlné porovnání povinného ručení a sjednání povinného ručení online.

Výhody pro vás

  • Nejlevnější povinné ručení
  • Porovnáme pro vás 12 pojišťoven
  • Výsledek porovnání do jedné minuty

KLIENTSKÁ LINKA:
731 041 860


© 2009 - 2023 FINICO s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Povinné ručení online

Design a zpracování 3Wmax.